Mácháč 2022 – PRAVIDLA DJ CONTESTU


 

V letošním dj contestu vybereme dva výherce, kteří dostanou možnost vystoupit na festivalu.

S výhrou se pojí i tyto výhody:
- plnohodnotná PR prezentace v programu festivalu
- 4 dvoudenní vstupenky na festival
- možnost prezentace setu v rámci pořadu OneWay Radio Show na Dance radiu (pouze u stylů techno / tech-house apod.)
- soukromou lekci / konzultaci pro zlepšení techniky hraní ve Vinyl bar dj school
- možnost vydat vlastní skladby na labelech Housemagazine.cz a OneWay (Pouze v případě, že je soutěžící i producent, vlastní tvorba není podmínkou pro zařazení do contestu).

 

I. fáze - registrace na webu festivalu

- začátek registrace od 26. 5..2022

- konec registrace 1. 7. 2022

 

II. fáze – vyhlášení výsledků

- vyhlášení vítězů proběhne 15. 7. 2022 

 

Kdo se může zúčastnit?
Dj contest je pro všechny mladé dýdžeje z ČR a Slovenska od 18 do 25 let – věk je počítán ke dni začátku festivalu, tedy 19. srpna 2022. Podmínkou též je, že účastník contestu nikdy na festivalu Mácháč nevystupoval. Zúčastnit se může jednotlivec, duo či vícečlenný projekt.
Pokud soutěžící působí ve více projektech nebo má různá umělecká jména, může se přihlásit pouze jednou. Vlastní produkce není podmínkou pro účast v contestu.

Co se hodnotí?
Pro účast v dj contestu stačí zaslat odkaz na 2 autorský sety, který nesmí být starší více jak 4 roky. Délka setu musí být minimálně 60 minut, preferují se odkazy mixcloud, soudcloud, YouTube, Spotify apod. Přihlášky s odkazy ke stažení mp3 souborů apod. budou automaticky vyřazeny.

Jaké styly preferujeme?
Aby hudba stylově zapadala do letošního programu, jsou preferovány tyto styly: techno / tech-house / electro house / progressive house / future house apod.

Kdo bude sety hodnotit?
Všechny sety hodnotí lektoři z Vinyl bar dj school a vedení festivalu.


Přihlášení do contestu je možné pouze skrze formulář na této stránce, kde musí být vyplněny všechny povinné údaje.

 

PŘIHLÁŠKA  DO  DJ  CONTESTU

Děkujeme za odeslání!

Ostatní podmínky:

Všichni výherci budou kontaktováni formou e-mailu s podrobnostmi o umístění v soutěži. Pokud nebude výherce schopen se dostavit k odehrání setu nebo odmítne vystoupit, jeho místo bude nahrazeno jiným umělcem dle uvážení pořadatele festivalu.

Na výhru nevzniká právní nárok. Každý soutěžící dává s účastí zároveň svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců a propagačních materiálech festivalu.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pro vyřazení těch soutěžících, kteří poruší pravidla soutěže nebo si v soutěži počínají nedovoleným způsobem, který poškozuje ostatní soutěžící nebo dobré jméno festivalu Mácháč.