Vyhledat

Festival se přesouvá na rok 2021, line-up zůstává!

Na základě nařízení vlády v souvislosti s onemocněním COVID-19 a následnými omezeními kulturních akcí nebude možné, aby 20. ročník festivalu Mácháč proběhl v plánovaném termínu. Z těchto důvodů jsme nuceni letošní ročník zrušit a přesunout na 20. a 21. srpna 2021. Moc nás tato změna mrzí, protože celý náš tým věnoval do příprav spoustu času a energie. K tomu se nám podařilo zabookovat skvělé headlinery a sestavit dvoudenní program, který nemá v historii festivalu obdoby. Slibujeme ale, že dvacáté výročí Mácháče oslavíme všichni společně a budou to oslavy velkolepé, jakkoliv budou opožděné.


Jaký bude line-up v roce 2021?

Skvělou zprávou určitě je, že se nám podařilo téměř nemožné – dojednat s agenturami umělců, že všechny zahraniční hvězdy v čele s Afrojackem a Paulem Kalkbrennerem uslyšíte v novém termínu a line-up tak nedozná žádných změn!


Potřebuji novou vstupenku?

Všechny vstupenky zakoupené na původní datum zůstávají v platnosti na rok 2021 a není třeba je měnit. Zároveň budeme moc rádi, pokud festival podpoříte tím, že si vstupenky ponecháte a nebude je vracet. Už jen s přesunem festivalu jsou spojeny nemalé finanční náklady a též velká část honorářů byla všem umělcům již vyplacena. Hromadné vracení vstupného by znamenalo pro festival další finanční zátěž a komplikace. Prosíme tedy všechny naše fanoušky o zachování přízně a pochopení v této nelehké situaci. Moc nám tím pomůžete. Děkujeme!

Vstupenky na Mácháč 2021 již nyní zakoupíte na www.goout.net. Vstupenky na nový termín jsou již v prodeji.


Tým festivalu Mácháč.NENECHTE  SI  UJÍT NOVINKY

Pořadatel festivalu: Mácháč Entertainment s.r.o. / Kubišova 919/19, 182 00 Praha - Libeň /  IČO: 08280487

Společnost je zapsáno v OR vedeném u Městkého soudu v Praze, oddíl C 325593

  • goout-300x261
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon
machac_logo.png