Vyhledat

Pátečními headlinery Mácháče Forever 2021 jsou Thomas Gold a Tom Staar

Dvě zvučná jména dostanou v pátečním programu letošního Mácháče Forever prostor, aby ukázala, proč patří mezi špičku na taneční scéně. Svou premiéru si 20. srpna na pláži Klůček odbude německý producent Thomas Gold, a naopak po dlouhých osmi letech se na stejné místo vrátí britská hvězda Tom Staar! Oba dva vystoupí shodně v devadesátiminutovém setu. Zbytek programu, který začne po 18h a potrvá až do rána, vyplní přední domácí djs: Brian, David Novacek, Enrico, Matamar, Richard Reynolds, Sedliv, SNBM, TiGi a Victor Tellagio.Thomas Gold

V hledáčku pořadatelů byl už dlouho, ale letos to konečně vyšlo. Nenechte si ujít autora více jak 120 hitů a remixů s pověstí jednoho z nejrespektovanějších producentů na taneční scéně. Aktuální tvorbu najdete zejména na Hardwellově „revealedu“ a také na jeho vlastním labelu Fanfare Records.

Quintino & Thomas Gold – Quechua - https://youtu.be/ryzDl5RXBWM

Thomas Gold x Rico & Miella - On Fire - https://youtu.be/MnCisDpmpCU


Tom Staar

Po 15 letech na scéně je právem jedním z nejžádanějších housových producentů a jeho styl "big-room house music", jak jej sám popisuje, si zamilovali fanoušci po celém světě. Pravidelně svými tracky zásobuje hlavně labely Armada Music, Spinnin' Records, Toolroom Records, Cartel nebo Axtone. Jeho studiem prošli poslední dobou např. David Guetta, Ferry Corsten, Kryder nebo kvůli čerstvé novince "Let Go" také Armin van Buuren.

Tom Staar | Tomorrowland - https://youtu.be/RPNQg2RC1pI

David Guetta & Tom Staar - https://youtu.be/WFesZdByxq4


Vstupenky od 650 Kč zaoupíte v síti GoOut.