top of page
Vyhledat

Prvními potvrzenými na Mácháč 2023 jsou Mariana Bo, TNT a A*S*Y*S!

Přibližně do konce března byste měli znát kompletní zahraniční line-up letošního ročníku. Poďjme si představit první tři!


K Máchovu jezeru míří hvězda německé techno scény! Frank Ellrich, který vystupuje pod aliasem A*S*Y*S (Acid Save Your Soul), produkuje po dvě dekády skvělé acid techno skladby, které ovlivnily producenty nejen tehdy, ale výrazně promlouvají i do současné podoby techna tohoto směru. K jeho spojencům ve společné produkci patří např. Kai Tracid, Spartaque, T78, Belocca, Jowan a další.

V pátek vystoupí nejúspěšnější mexická dýdžejka a producentka Mariana BO. Má pověst tornáda, kterému stačí hodinu na stagi, aby si všechny podmanila. Těště se na rychlý set plný originálních skladeb, kde kombinuje živé nástroje a elektronickou hudbu. Její viola se objevuje i ve společných skladbách s Timmy Trumpetem, KSHMR, Blasterjaxx, Dubdogz nebo LNYTNZ. Při tomhle setu nebude na odpočinek čas!Jestli jste si mysleli, že Mariana Bo si odnese metál za nejnabitejší páteční set, tak teď už je vám jasný, kdo nakonec zařadí na ten nejvyšší rychlostní stupeň. 💪 Pánové TNT aka Technoboy a Tuneboy jsou už přes 20 let součástí hardstylového světa, do kterého letos pozvou i vás. Šetřete síly na páteční finish, budou se hodit.bottom of page