top of page

FESTIVAL

Festival Mácháč  patří k historicky největším a nejzásadnějším tanečním open-air festivalům v České republice.

Je výjimečný svou jedinečnou lokací přímo ve městě Doksy u Máchova jezera a nabízí dobrou dopravní dostupnost z Prahy, Liberce či Ústí nad Labem.

 

Magické spojení přírody, slunného léta, taneční hudby a nádherné scenérie na břehu Máchova jezera s písčitou pláží je přesně to, proč má festival jedinečnou atmosféru a stal se brzy nejnavštěvovanějším eventem elektronické hudby v ČR a zároveň i jedinečnou akcí svého druhu ve střední Evropě.   

Mácháč je multižánrový festival se zaměřením na elektronickou hudbu, které dominuje zejména house, techno, bass house, hardstyle, hard techno, tech house, future house, deep house, melodic house, progressive house a další styly. Unikátní komunita, pohodová atmosféra a vibe v areálu uprostřed přírody s přístupem do vody a nádherné okolní prostředí Máchova kraje jsou jen zlomek toho, co návštěvníkům nenabídne žádný jiný tuzemský festival.

 

První ročník proběhl již v roce 1999 a za celou jeho historii jím prošlo přes 260 000 návštěvníků. Během těchto let se zde vystřídaly hvězdy jako Tiësto, R3hab, Hardwell, Armin van Buuren, Axwell, Dimitri Vegas & Like Mike, W&W, Dada Life, Anfisa Letyago, Carl Cox, Paul van Dyk, Morten, Kolsch, Joris Voorn, W&W,  a mnoho dalších.

 

Přijď si i ty užít na Mácháč 2024 - lístky, a zažij s námi 16. a 17. srpna pořádnou summer party, bez které si už nikdo nedokáže letní prázdniny ani představit! 🔥🔥🔥

Hlavním mediálním partnerem festivalu je Evropa 2. 

Mácháč 2023 - Official Aftermovie

Mácháč 2022 - Official Aftermovie

Mácháč Forever 2020 - Official Aftermovie

Mácháč 2019 - Official Aftermovie [4K]

Mácháč 2018 - Official Aftermovie

Mácháč 2017 - Official Aftermovie

Mácháč 2016 - Official Aftermovie

Mácháč 2015 - Official Aftermovie

info 1
bottom of page