top of page

AREAL

CASHLESS


Na festivalu Mácháč se platí v celém areálu bezhotovostně pomocí náramku s čipem, na který si návštěvník dobíjí peněžní kredit hotově nebo kartou. Tento způsob je pohodlnější, hygieničtější, rychlejší, bez zbytečných front, a v neposlední řadě zaručuje, že jsou vaše objednávky vždy správně vyúčtované a vy si můžete vše ihned překontrolovat. Náramek s čipem slouží jako vstupenka do areálu a identifikátor platné vstupenky – uchovejte si ho na ruce po celou dobu festivalu.
 

Dobijte si čip zdarma online před festivalem přes NFCtron Tickets

- získáte online přehled o dobití a útratách, po celou dobu akce vidíte aktuální útratu ve svém telefonu - vaší vstupenku a náramek s čipem jsme spárovali, takže si jen převedete peníze na čip a my vám náramek s čipem dáme (i s kreditem) hned u vstupu při kontrole platnosti vstupenky
- když si dobijete z domova dostatek prostředků, nemusíte chodit do dobíjecího stanu a schovávat si potvrzení o nabití
- dobití online je zdarma
- snadná refundace všech peněz po festivalu, jen pár kliků a pošleme vám peníze z čipu zpět na váš účet


DOBIJTE SI KREDIT ZDE:  https://bit.ly/Machac23_cashless

Pokud již máte z předchozího roku registraci v NFCtron Tickets, stačí se pouze přihlásit a zadat letošní číslo vstupenky z GoOut.

Pokud vám přece jen finanční prostředky na čipu nevystačí, můžete si náramek dobít kdykoliv během festivalu v dobíjecím stanu (hotově nebo kartou). Protože jste se registrovali online, tak za toto dobití nic neplatíte.

Dobíjet online lze pouze před festivalem. Pokud to nestihnete, můžete si po obdržení náramku dobít čip v areálu v dobíjecím stanu.


Dobíjení přímo na festivalu (bez online registrace)
Po kontrole u vstupu obdržíte náramek s čipem, který si dobijete (hotově nebo kartou) v dobíjecím stanu. Při prvním dobití peněz na váš náramek s čipem obdržíte informační papír s QR kódem – ten si pečlivě uschovejte (ideálně i vyfoťte), abyste mohli později žádat o vrácení nevyčerpaných peněz.  První dobití je zpoplatněno jednorázovým poplatkem 30 Kč.


Vrácení peněz
O vrácení zbylých peněz z náramků můžete žádat následujících 14 dní po ukončení festivalu (od 19. 8. do 2. 9., 23:59). Požadavek na vrácení peněz zadáte skrz Online účtenku, v aplikaci NFCtron nebo v NFCtron Tickets. Všechny peníze vám budou vráceny zpět na váš bankovní účet, a to bez jakýchkoliv poplatků. Peníze v hotovosti nevracíme. 

Aplikace NFCtron
Stáhněte si do vašeho telefonu aplikaci NFCtron, načtěte čip a sledujte útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžete navíc hodnotit objednávky pomocí hvězdiček s komentářem a po ukončení akce si zde můžete do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbylého kreditu zpět na váš bankovní účet, a to pouze čtyřmi kliky. Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu. Odkaz pro stažení: https://lnk.bio/nfctron

 

V případě dalších dotazů kontaktujte provozovatele této služby info@nfctron.cz

 

bottom of page